Targi świąteczne

TARGI ŚWIATECZNE W AZOTY ARENA 16-17.12.2017
Już dziś zapraszamy na kolejną edycję pachnących piernikiem Targów Świątecznych, która będzie miała miejsce 16 – 17 grudnia 2017 roku w Azoty Arena – tym razem na dużej hali!

Zapytaj o ofertę dla Wystawców: biuro@targiszczecin.pl

17 – 18 grudnia odbyły się I Targi Świąteczne w Azoty Arena. Branża była bardzo zróżnicowana - każdy znalazł coś dla siebie.
Na targach były razem z nami: duży sklep z zabawkami dla dzieci, salony urody, oryginalne kosmetyki, bony podarunkowe, gadżety dla mężczyzn, gry planszowe, komiksy, sprzęt AGD, wyposażenie wnętrza domowego, cuda z drewna, ceramika, masażyści, siłownia, fizjoterapia, księgarnie, ale również rękodzielnicy z pięknym asortymentem - zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
Odwiedzający mieli okazję zrobić sobie bezpłatnie, świąteczne przeglądy dentystyczne oraz kupić vouchery prezentowe na upiększenie każdego uśmiechu. Nie zabrakło oczywiście słodkości, w tym także tych bezglutenowych i bezlaktozowych, wędlin regionalnych, pachnącego barszczu, pierników, przysmaków z różnych stron świata, miodów, świeć zapachowych, stroików, bombek, ozdób choinkowych. Zaprezentowały się również restauracje z pysznym cateringiem wigilijnym. Na Targach, odwiedzający mieli możliwość kupienia niepowtarzalnego prezentu – skoku ze spadochronem!