Festiwal Kawy, Szczecin, Off Marina, 6.01.2024

Miłośnicy małej czarnej lub dużej białej, koniecznie piszcie daty w kalendarzach! W weekend 6-7 stycznia 2024 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 odbędzie się drugi FESTIWAL KAWY, który dla Was zorganizujemy.


Jesteś zainteresowany jako odwiedzający konkretnymi targami? Wybierz targi które Cie interesują, aby otrzymywać bezpłatnie informacje na temat targów oraz ciekawe oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

Jesteś zainteresowany jako wystawca lub organizator konkretnymi targami? Wybierz targi które Cie interesują, aby otrzymywać bezpłatnie informacje na temat targów oraz propozycje promowania Twojej firmy dopasowane do Twoich potrzeb.


Pierwsza edycja dzięki Wam okazała się prawdziwym sztosem i nieskromnie powiemy, że knujemy solidny replay. No bo kto nie lubi zacząć dnia od kawy lub innego aromatycznego naparu? Po wrześniowym debiucie okazało się, że lubią wszyscy.

Festiwal Kawy 2024

Zapraszamy do sali bocznej na piętrze OFF Mariny. Podczas dwóch dni będzie tam na Was czekał niemal cały szczeciński nurt specialty coffee plus trochę silnej reprezentacji z regionu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a dodatkowo zaplanowaliśmy także nieco atrakcji. Szykuje się naprawdę godny weekend na Pomorzanach.

Oprócz tego równolegle na SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY będzie okazja do wypełnienia toreb i koszyków doskonałymi produktami. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo, przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki, desery oraz wiele, wiele innych.

Jak wiecie, Bazar Smakoszy odbywa się w każdą niedzielę, ale tym razem szykujcie się także dodatkowo na sobotę. Dojedziecie do nas przez ul. Smolańską (od strony pętli Pomorzany oraz sklepu „Netto”).

📆 6-7 stycznia 2024
📍OFF Marina, Chmielewskiego 18
⏰ Sobota: 10-14
⏰ Niedziela: 10-14
💰Wstęp i parking: 0zł

Najnowsze informacje o targach w Szczecinie

 • Festiwal Kawy, Szczecin, Off Marina, 6.01.2024
  Miłośnicy małej czarnej lub dużej białej, koniecznie piszcie daty w kalendarzach! W weekend 6-7 stycznia 2024 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 odbędzie się drugi FESTIWAL KAWY, który dla Was zorganizujemy. Jesteś zainteresowany jako odwiedzający konkretnymi targami? Wybierz targi które Cie interesują, aby otrzymywać bezpłatnie informacje na temat targów oraz ciekawe oferty dopasowane do…
 • Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych 2024 🗓 🗺
  from 10 maja, 2024 to 11 maja, 2024 Scheduled ical Google outlook Targi Łasztownia Map Już w dniach 10-12 maja 2024 r. w centrum Szczecina na Łasztowni, odbędą się Wielkie Targi Domów Szkieletowych, Modułowych i Mobilnych! Jesteś zainteresowany jako odwiedzający konkretnymi targami? Wybierz targi które Cie interesują, aby otrzymywać bezpłatnie informacje na temat targów oraz…
 • Targi czasu wolnego i aktywności / Szczecin Hala Odra 🗓
  9 września, 2023 from 12:00 pm to 6:00 pm Scheduled Targi Hej! Chcielibyśmy zaprosić Was i wasze pociechy na Targi Czasu Wolnego i Aktywności. Zaczyna się rok szkolny i startują w wielu miejscach dodatkowe zajęcia  Zaplanujcie swój wolny czas, jest do tego wspaniała okazja  Dodatkowe lekcje języka francuskiego, zajęcia z gry w kosza, czy może…
 • 37 Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz 2023 🗓
  from 7 października, 2023 to 8 października, 2023 Scheduled Targi Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz Posejdon Center – Hotel MARRIOTT Szczecin, Brama Portowa 1-2. Godziny otwarcia 10:00 – 17:00. Wstęp wolny.7-8 października 2023 odbędzie się 37 edycja Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz.Zmiana miejsca !!!Targi przenoszą się do bardziej komfortowych przestrzeni – Posejdon Center – Hotel…
 • Targi Dobrych Pracodawców 2024
  Do grupy targów pracy w Szczecinie, dołączyły „Targi Dobrych Pracodawców”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *