Odwrócone Targi Akademickie 2024: Branża produkcyjna, 10.01.2024 🗓 🗺

Scheduled Odwrócone Targi Akademickie Targi w Szczecinie
2, plac Żołnierza Polskiego, Centrum, Śródmieście, Szczecin, województwo zachodniopomorskie, 70-551, Polska Map

Odwrócone Targi Akademickie to cykl 6. wydarzeń, mających na celu połączenie studentów, absolwentów i uczniów szkół ponadpodstawowych z firmami z 6. różnych branż działających na terenie Szczecina i okolic. 

Jesteś zainteresowany jako odwiedzający konkretnymi targami? Wybierz targi które Cie interesują, aby otrzymywać bezpłatnie informacje na temat targów oraz ciekawe oferty dopasowane do Twoich potrzeb.

Jesteś zainteresowany jako wystawca lub organizator konkretnymi targami? Wybierz targi które Cie interesują, aby otrzymywać bezpłatnie informacje na temat targów oraz propozycje promowania Twojej firmy dopasowane do Twoich potrzeb.

Zobacz pozostałe targi w Szczecinie.

Na czym polega idea wydarzenia?
Na tym, że to studenci (a nie tak jak zazwyczaj – firmy) będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty i osiągnięcia. Młode osoby mogą uczestniczyć w wydarzeniach na kilka sposobów tj.: występując na głównej scenie z krótką prezentacją do 10. minut, rozstawiając stoisko bądź wystawę artystyczną lub uczestnicząc w grze networkingowej zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta.

Na widowni i wśród gości znajdą się przedstawiciele firm i organizacji, z którymi młodzi ludzie będą mieli okazję zdobyć kontakt, wymienić wizytówki i porozmawiać. Dodatkowo na każdym wydarzeniu zobaczymy wystawy prac i projektów artystycznych. Każde wydarzenie zostanie zakończone małym poczęstunkiem, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję posłuchać muzyki na żywo.

Poniższe wydarzenia odbywać się będą w godzinach: 15:00-18:00 w Sali Kominkowej Domu Kultury „13 Muz”, w celu zapewnienia możliwości uczestnictwa wszystkim – studentom, pracownikom firm i uczniom. 

Odwrócone Targi Akademickie odbędą się w sześciu terminach (potrwają od października do marca):

– 11 października – Branża informatyczna
– 8 listopada – Branża medyczna
– 11 grudnia – Branża kreatywna
– 10 stycznia 2024 – Branża produkcyjna
– 7 lutego 2024 – Branża morska i logistyczna
– 6 marca 2024 – Branża offshore i OZE (Odnawialne Źródła Energii)

W ramach OTA, Polska Fundacja Przedsiębiorczości przygotowała specjalny cykl szkoleń, dla wszystkich uczestników i nie tylko, poruszający takie tematy jak: „CV and Cover Letter – written properly”, „Jak wygląda człowiek sukcesu? – wizerunek profesjonalisty”, „Jak przygotować efektywne wystąpienie?”, „Wizerunek podczas rozmowy rekrutacyjnej”, „Negocjacje – poznaj triki i techniki”. Szkolenia będą odbywać się w różnych terminach na przestrzeni września na dedykowanym portalu, który znajdziesz pod linkiem.

Odwrócone Targi Akademickie to wspólne wydarzenie współorganizowane przez Dawida Hamerę – Doradcę ds. Młodzieży przy Prezydencie Miasta Szczecin, Młodzieżową Radę Miasta, Dom Kultury „13 Muz” oraz Polską Fundację Przedsiębiorczości.

Partnerami kluczowymi są: Akademicki Szczecin oraz Gmina Miasto Szczecin.

Zarejestruj się już dziś!

Formularz zgłoszeniowy dla studentów, uczniów, absolwentów.
Formularz zgłoszeniowy dla firm.

Potwierdzenie Twojego udziału zostanie wysłane mailowo przez organizatora.

Do zobaczenia!

Miejsce: Sala Kominkowa
Wstęp wolny – obowiązują zapisy

Najnowsze informacje o targach w Szczecinie

 • FESTIWAL ROŚLIN SZCZECIN 11 – 12MAJ 2024 🗓 🗺
  from 11 maja, 2024 to 12 maja, 2024 Scheduled Targi w Szczecinie netto arena Map Festiwal Roślin, czyli największa impreza tego typu w Polsce, powraca do Szczecina! Niezależnie od tego, czy jesteś zielonym entuzjastą, czy dopiero chcesz odkryć magię roślin, czeka na Ciebie niesamowite wydarzenie pełne radości, barw i inspiracji!  Data: 11-12 maja 2024 Miejsce: Netto…
 • Zlot Food Trucków Szczecin! 26.04 – 28.04.2024 🗓 🗺
  from 26 kwietnia, 2024, 3:00 pm to 28 kwietnia, 2024, 7:00 pm Scheduled Targi w Szczecinie Zlot Food Trucków Atrium Molo, 73, Mieszka I, Słowieńsko, Pomorzany, Zachód, Szczecin, województwo zachodniopomorskie, 71-011, Polska Map FOOD TRUCKI W SZCZECINIE Zlot Food Trucków w Szczecinie! 26-28 KWIETNIA – zapisujcie w kalendarzach! Specjalnie dla Was parkujemy na 3 dni pod OMNI Molo-Mieszka…
 • IV FESTIWAL WINA POMORZA ZACHODNIEGO, 17.05.2024 – 19.05.2024, Szczecin 🗓 🗺
  from 17 maja, 2024 to 19 maja, 2024 Scheduled Targi w Szczecinie Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie Map IV FESTIWAL WINA POMORZA ZACHODNIEGO, 17.05.2024 – 19.05.2024, Szczecin Na półmetku wiosny, a dokładnie w dniach 17-19 maja 2024 roku (piątek – niedziela), duży dziedziniec Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie zamieni się w wielki „winebar” na świeżym…
 • Piknik nad Odrą, 11 – 12 maja 2024, Szczecin, Wały Chrobrego 🗓
  Piknik nad Odrą, 11 – 12 maja 2024, Szczecin, Wały Chrobrego. Piknik nad Odrą to wielka impreza plenerowa, która odbywa się na nabrzeżu Odry w Szczecinie nieprzerwanie od 20 lat.
 • Bilety na 人魚Ningyo Targ Japoński w Szczecinie dostępne
  Zbliża się 人魚Ningyo Targ Japoński w Szczecinie. Bilety są już dostępne! W serwisie ebilet.pl można nabyc bilety na Targ Japoński w Szczecinie. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj. Organizatorzy piszą o zblażającym się wydarzeniu w następujący sposób: Spotkasz u nas wystawców z bogatym asortymentem, który jest niedostępny nigdzie indziej! Kupisz u nas wszystko – słodycze, mangi, ceramikę, rękodzieło, sztukę,…

Warto sprawdzic:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *